,, Vítej v Karibiku, lásko! "

Září 2013

Jack Sparrow

20. září 2013 v 21:13 | sparabethislove |  Životopisy
Jack se narodil v roce 1700 během tajfunu u pobřěží Indie, a své dětství si opravdu náramně užil. Jeho matka zemřela (zatím) neznámokdy a neznámokde, a ani si nebyl jistý jestli Teaque Sparrow byl skutečně jeho otec. Ale ve třetím díle jste si mohli všimnout, že se právě jeho Jack zeptal, jakoby mrzutě, ,,co máma?" A Teaque ukázal Jackovi (komu jinému....) hlavu své nejspíše manželky a Jackovy matky.
Nicméně Jack je Jack, a tak si s každou takovouhle nepříjemnou situací poradí tím svým "vychytralým a originálním" způsobem. Bez čeho by však nikdy nedal ani ránu je svaté trio-meč, kompas a pistole. Jeho život se hodně motá kolem jeho lodi- Černé perly. O tuhle loď opakovaně přicházel, aby jí mohl zase získat, a aby mu jí zase někdo mohl ukrást.Nebudu vám tu rozebírat to kdo, kdy nebo kde mu jí ukrad, to všechno fanoušci Jacka Sparrowa vědí....a píší o tom všude.

Sparrabeth na ostrově

17. září 2013 v 13:56 | sparabethislove

Krásný obrázek, co říkáte?
Škoda že Elizabeth ve čtvrtém dílu POTC nebyla a nejspíš nebude ani v pátém dílu... škoda...


Tak vás tu vítám!!

16. září 2013 v 17:57

Sparrabeth. Romantika. Vzájemné sympatie. A z Jackovy strany možná i láska.

Tak vás vítám na svém nově vytvořeném blogu! Bude o Jackovi a o Elizabeth, o tom není pochyb... Prosím nezlobte se když tu delší dobu něco (nic) nenapíšu. Potřebuji najít inspiraci než něco napíšu. Jsem zkrátka taková. A možná nejsem jediná Smějící se