,, Vítej v Karibiku, lásko! "

Listopad 2013

Jack+Elizabeth - můj názor

22. listopadu 2013 v 6:00
Jack byl pirát, Elizabeth byla dcera guvernéra. Tihle dva se možná ani neměli potkat, ale co se stalo, stalo se. A Elizabeth, ačkoli v to ostatní nevěřili, hned viděla v Jackovi tu dobrou duši, ikdyž ji ohrožoval, věděla, že tohle ,,pako" je hodný člověk.
Pokud jde o vztah Jacka a Elizabeth, tak mi připadalo velice zajímavé jak se mu nabízela když u toho Will nebyl... měla bych to brát tak že Jack je prostě pirát prase a Elizabeth lehká holka? Možná. Já to z tohohle úhlu ale nevidím.
Mě se to totiž líbilo. Kdyby to tak nebylo, ti dva by se spolu vůbec nesblížili a někteří by v něm viděli pořád toho nesnesitelného podrazáka. Jack je. A Elizabeth to věděla, a možná právě proto dělala to co dělala.
Bylo mi to trochu líto, když se jim první pokus o polibek nepovedl.Zatracená černá skvrna, k čertu s ní!KřičícíSmějící seKaždopádně pokaždé, když si pustím tu scénu kde se pokus o polibek promění v polibek a Elizabeth nechá Jacka Krakenovi, no já u toho brečím smutkem. Jasně že byl Jack podrazák, lhář, magor a pirát nasáklý rumem, ale tohle od ní bylo až sprosté.
Jack jí to však dokázal odpustit. A v tom byly ty základy jejich vztahu.Jestli Elizabeth k Jackovi něco cítila, těžko říct. Jack je, pokud jde o city k jiným, taková špinavá zeď, která má sem tam čistá místa. Jde o to nebýt líný a pokusit se (ano, alespoň pokusit, protože i to se počítá) ta čistá místa najít. Elizabeth se to dařilo aniž by se o to nějak snažila.
Škoda že skončila s třetím dílem a do dalších se už ani nevrátí. Will by se mohl v pětce vrátit, ale Elizabeth , ta už se nevrátí. Prostě nevrátí. Ne že by byl čtvrtý díl nepovedený, mě se moc líbil. Ale zdálo se mi to takové ošizené.
A tak nezbývá než se pořád vracet k prvním třem dílům a zažívat ten příběh pořád dokola.

Fotečky Sparrabeth!

18. listopadu 2013 v 21:23
Will by žárlil S vyplazeným jazykem
1265583409640_f.jpgimages--10-.jpgimages--5-.jpgimages--13-.jpg