,, Vítej v Karibiku, lásko! "

Rubín a Ametist

10. března 2014 v 6:59 |  Lovestory- Sparrabeth♥

Dobře, dobře. Vím, že mi to trvalo, ale tady je první díl. Snad se bude libit S vyplazeným jazykem,, U všech rohatejch i s chlupama to je Jack! " Gibs byl radostí bez sebe, když jen pár metrů před ním stál kapitán Jack Sparrow a dosti podezřívavým pohledem si prohlížel všechny přítomné.
Přítomné? Jak moc tady mohli být přítomné halucinace? Nespí náhodou?
Jack se musel nenápadně štípnout, aby se z případného snu probudil. Ale po druhém štípnutí mu bylo jasno. Tohle mohlo být všechno. Halucinace, něčí kanadský žertík, špatný vtip...
Jen ne realita. To rozhodně ne. Ani palčivý žár slunce se k jeho myšleňí nedostal, neboť byl vytlačen prostou myšlenkou, že tohle prostě nemohla být pravda. Byl asi rok a půl v poušti, neznajíc ani její jméno, zásoby mu už sotva mohly vydržet na další týden, rozhodně neměl příležitost se pořádně napít či, dokonce najíst. Člověk prostě musí šetřit na horší časy. Navíc, neměl ani ponětí, kdy naposledy se pořádně vyspal. To, jakým způsobem byl dohnán až sem, se na něm přišpendlilo tak pevně, že mu nedalo spát.
Elizabeth jistě musela mít důvod, aby ho nechala jisté chapadlaté potvůrce, totiž, Krakenovi.
Polibek, který od ní dostal, se mu sice líbil, ale to co následovalo rychlostí světla, už ne. Jestli takovou zradu dokáže Elizabeth odpustit, tak jedině s podmínkou, že se předtím stane zázrak. Stále nechápal, jak mu to mohla udělat. Jak to mohla udělat Williamovi, Gibsovi i ostatním, ale především sobě. To byl dost lhostejný čin na to, aby ji mohl nazvat pirátkou.
Nejsmutnější na tom všem bylo, že ji miloval. A dočkat se takové odpovědi na vaši snahu od někoho, pro koho bije vaše srdce, prostě nedá spát.
Vlivem toho všeho si byl jistý, že to bylo nedostatkem spánku, tekutin a jídla, a ne tím, že by to snad byla realita. Určitě to musely být halucinace, fata morgana nebo tak něco. Ale jestli to přece jen pravda byla, a i ona se v houfu lidí kdesi skrývala, měl důvod k radosti. Bude moct dát jí šanci, aby jí odpustil, že ho zradila, bez omluvy, že ho zabila, že ho poslala tam, kde se snoubí peklo se sluncem.
Bude moct dát jí šanci, aby jí odpustil, že mu zlomila srdce.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama