,, Vítej v Karibiku, lásko! "

Ďábelští lidé s andělskou tváří

27. října 2014 v 20:37 | Sparrabethislove
Pro začatek si ujasněme to, že každý z nás je jiný, odlišný od ostatních a jedinečný. Každý z nás má jiný otist prstů než ti ostatní, každý z nás má jinou DNA, a ikdyž nás možná povaha nerozděluje tolik, jak bychom chtěli, stejně se i ta projevuje u každého trochu jinak. Jeden den ale může všechno změtit, že už nic nebude jako dřív. To se však může stát i během několika málo okamžiků a my to nemusíme hned nutně zaregistrovat. Každý z nás to jistě zná. Probudíte se do vcelku normálního dne, rychle se nasnídáte, vyčistíte zuby atd. a pospícháte honem rychle do školy nebo do práce. A mezi touto snídaní a následující večeří se stane tolik věcí, že ani nevíte, kterých si máte všímat, natož na kterou máte reagovat.
Mnohdy ani nevíte, kdo za tím vším stál. A jste si jistí, že ta tím MUSEL někdo stát. Co když to byl právě ďábel s tváří anděla?
Takovou osobu si můžete představit, jak chcete. Mohl by to být třeba padlý anděl, který uvízl mezi nebem a zemí, nebo prostě jen člověk, který se ustavičně chová jako sprostý, neochotný hulvát; ale jednou či víckrát udělá něco dobrého a prospěšného, a hned si ve vašich očích polepší. Je také možné, že se jedná o nějakou nadpřirozenou bytost.
Nejde mi však o to, abych vás přesvědčovala o jejich existenci. Ráda si o těchto bytostech přečtu, i filmy vypadají dobře, ale že bych na ně nějak moc věřila, to se říct nedá. Návíc nemám o nich žádné důkazy, a jelikož nemám důkazy tak vám sem nebudu cpát bláboly typu "Kdesi se našla kostra hada, která podle všeho mohla patřit jedině bájnému hadovi jménem Ouroboros" nebo "někde se objevila vetala!!! BOMBA! REVOLUCE!". Samozřejmě nemám nic proti těm, co na ně věří. Protože kdyby na ně nikdo nevěřil, tak by taky o nich nikdo nic nepsal a netočil a nejenom já bych neměla co číst a neměla bych se na co dívat.
A teď vás možná do toho všeho trošičku zamotám. Já totiž netvrdím, že někdo takový nebo něco takového neexistuje, jen říkám, že já o nich nemám žádné důkazy a proto pro mě v tuto chvíli prostě nadpřirozené bytosti nejsou.
Jak se takoví lidé nebo takové bytosti chovají, nechám na vaší ORIGINÁLNÍ fantazii. Není člověk jako člověk, není duše jako duše. Takže toto si každý může vysvětlit, jak chce. My, co jsme fanoušci Pirátů z Karibiku bychom si mohli představit třeba Elizabet ( byla vcelku hodná, jenže nechala Jacka krakenovi, a to jí nikdy neodpustím , ikdyž je to "jen" film ).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama